استاندار کرمان: پرداخت تسهیلات ارزان‌قیمت به نخیل‌کاران شرق استان
يکشنبه 29 آبان 1401 - 22:35:22

 به گزارش کیمیای شرق انلاین استاندار کرمان عصر امروز در سفر به فهرج اظهار کرد: برای محرومیت‌زدایی در شهرستان فهرج اقدامات مناسبی در حال انجام است که به‌زودی مردم این شهرستان شاهد آن خواهند بود.

وی با اشاره به عارضه خشکیدگی خرما در شرق استان کرمان گفت: برای جبران خسارات عارضه خشکیدگی خوشه‌های خرما به نخیل‌کاران تسهیلات پرداخت می‌شود که تسهیلات اختصاص یافته برای جبران خسارات عارضه خشکیدگی که با سود پایین و ارزان‌قیمت است، به‌زودی اعلام می‌شود.

فداکار همچنین از پیگیری مشکل آب شرب مردم شرق استان خبرداد و افزود: برای رفع مشکلات شرق استان در سفر دکتر رئیسی مصوبات خوبی انجام شده و اعتبارات خوبی اختصاص یافته است که امیدواریم به‌زودی این مشکل برطرف شود.

استاندار کرمان همچنین اظهارداشت: بخشی از مشکلات شهرستان فهرج با اعتبارات اختصاص یافته در سفر رئیس‌جمهور رفع خواهد شد.

وی همچنین از تخصیص قیر برای آسفالت معابر خاکی شهر فهرج خبرداد.

حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به خاکی بودن کوچه‌ها و معابر شهر فهرج بیان داشت: در این زمینه ملاقاتی با مسرول سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور داشتیم. قرار بر این شد طرحی در این زمینه آماده شود که با آماده شدن این طرح اقداماتی برای آسفالت معابر و کوچه‌های خاکی شهر فهرج انجام خواهد شد.

غضنفرآبادی از مساعدت برای راه‌اندازی کارخانه آسفالت شهرداری شهر فهرج از سوی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور خبرداد و یادآور شد: به‌زودی این کارخانه راه اندازی می‌شود و قیر رایگان برای آسفالت کوچه‌های خاکی و معابر در اختیار شهرداری قرار خواهد


http://kimiyaesharghonline.ir/fa/News/10088/استاندار-کرمان-پرداخت-تسهیلات-ارزان‌قیمت-به-نخیل‌کاران-شرق-استان
بستن   چاپ